
Referentie: SA36V
Merk: SMARTWARES
VERVANGER Lithium batterij 3,6v (SA36V)
VERVANGER Lithium batterij 3,6v (SA36V)
Smartwares Magneetcontact (SA68M) 10.016.74
Magneetcontact voor deuren en ramen. Aan te sluiten op de alarmsystemen van ELRO/SMARTWARES 10.016.74.
Ook als vervanger voor de SA78M.
Accessoire voor HA63S, HA65S, HA68S en HIS20S.
* Voor gebruik binnenshuis op ramen en deuren
* Draadloos tot 75 meter via 868MHz
* Automatische huiscode
Beveilig je ramen en deuren met de Smartwares SA68M Magneetcontact. Het magneetcontact met strak design zorgt ervoor dat je geactiveerde Smartwares alarmsysteem afgaat wanneer iemand je raam of deur opent.
Eenvoudig te gebruiken
Je kunt het magneetcontact op iedere deur of raamkozijn monteren met schroeven of dubbelzijdige tape. Als de deur of het raam geopend wordt dan raken de twee magneten los van elkaar en stuurt het magneetcontact een signaal naar de basiscentrale van je alarmsysteem. Dit zorgt ervoor dat het alarm af zal gaan. Het magneetcontact kan snel gekoppeld worden aan je Smartwares alarmsysteem doordat het automatisch de juiste huiscode kiest.
Werkt op batterijen
Het magneetcontact werkt op batterijen waardoor er geen sprake is van bedrading. Je kunt het magneetcontact meteen gebruiken doordat de batterij meegeleverd wordt. Als de batterij bijna leeg is dan word je gewaarschuwd door de lege batterij indicator.
Afmetingen: 131 x 26 mm + 26 x 55 mm
Inhoud van de verpakking:
Magneetcontact, batterij, montagemateriaal, handleiding
Features:
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
Referentie: SA36V
Merk: SMARTWARES
VERVANGER Lithium batterij 3,6v (SA36V)
Referentie: SA68P 10.016.73
Merk: SMARTWARES
Bewegingsmelder (SA68P) 10.016.73
Referentie: SA68R
Merk: SMARTWARES
Afstandsbediening (SA68R)
Referentie: SA6V
Merk: SMARTWARES
ELRO Smartwares Oplaadbare accu 6V HA68S en HIS20s SA6V 10.017.08
Smartwares Magneetcontact (SA68M) 10.016.74